PRAVÁ LÁSKA NEKLADIE PODMIENKY

18. januára 2019 | Do života, Infolist

V Biblii máme prikázané milovať Boha celým srdcom, celou dušou, celou mysľou a celou svojou silou (Marek 12,30). Aká je však skutočnosť? Naozaj milujeme Boha z celého srdca? Ježiš hovorí: Ak ma milujete, budete zachovávať moje prikázania (Ján 14,15). Ježiš opisuje lásku ako čin.

(viac…)

JE LÁSKA SLEPÁ?

18. januára 2019 | Do života, Infolist

Je láska slepá? Kto povedal, že je láska slepá? Veď len ona jediná vidí dobre: objavuje krásu tam, kde druhí nevidia nič… (André Frossard)

(viac…)

ČO JE TO LÁSKA?

18. januára 2019 | Infolist, Zamyslenia

Čo podľa vás znamená láska? Je to len vzájomná sympatia, romantická zamilovanosť, citové vzplanutie, sex alebo niečo viac?

(viac…)

Novoročný sneh

3. januára 2019 | Aktuálne, Do života, Zamyslenia

Milovaný Bože, novoročný sneh prekryl naše tiene, tlmené obavy, vzlyky, starosti a strachy. Myšlienky sa zlatisto odrážali od svetielkujúceho povrchu zeme a zároveň sa v bielej zázračnej hmote roztápali, aby neublížili zemi…

(viac…)

ADVENT NA FACEBOOKU – lajkuj a zdieľaj!

3. decembra 2018 | Akcie

Aj tento rok, ako sa to už stalo tradíciou, vám ponúkame na facebooku netradičný adventný kalendár. Sú to krátke zamyslenia, básne, úvahy a pod. na každý deň celého ADVENTU. Tak neváhajte a každý deň si otvorte pomyselné okienko adventného kalendára a získajte z neho povzbudenie, potešenie alebo len myšlienky na zamyslenie. A nezabudnite ho zdieľať so svojimi blízkymi či priateľmi.

Hľadať podľa kategórie

Nové

Najobľúbenejšie