POZOR – AK CHCETE DOSTAŤ ZÁSIELKY VČAS, OBJEDNÁVAJTE DO 19. DECEMBRA!

3. decembra 2018 | Aktuálne

Vzhľadom na to, ako sú tento rok rozložené sviatky, upozorňujeme vás, aby ste si objednali všetky potrebné vianočné a novoročné materiály BTM najneskôr do 19. 12. – v tento deň musia byť podané na pošte (20. a 21. 12. budeme mať zatvorené), aby sme vám mohli zaručiť, že ich dostanete ešte do Vianoc. Týka sa to aj záložiek a ďalšieho materiálu k novému roku, pretože medzi sviatkami sú len 2 pracovné dni (štvrtok 27. 12. a piatok 28. 12.), a tak vám nemôžeme zaručiť, že by ste dostali zásielky včas. Objednajte si teda všetko v dostatočnom predstihu!

ADVENT NA FACEBOOKU – lajkuj a zdieľaj!

3. decembra 2018 | Akcie

Aj tento rok, ako sa to už stalo tradíciou, vám ponúkame na facebooku netradičný adventný kalendár. Sú to krátke zamyslenia, básne, úvahy a pod. na každý deň celého ADVENTU. Tak neváhajte a každý deň si otvorte pomyselné okienko adventného kalendára a získajte z neho povzbudenie, potešenie alebo len myšlienky na zamyslenie. A nezabudnite ho zdieľať so svojimi blízkymi či priateľmi.

DESATORO PRE ADVENT

3. decembra 2018 | Aktuálne

Ak nám niečo krásne a cenné spadne len tak do lona, máme, pochopiteľne radosť. Často nie sme ani schopní taký nečakaný dar doceniť a prijať. Narodenie nášho Spasiteľa – Pána Ježiša Krista je určite najcennejší dar, ktorý môže človek dostať. A aby sme taký dar vedeli naozaj prijať, musíme byť pripravení.

(viac…)

PREČO PRÁVE PASTIERI?

3. decembra 2018 | Do života

Na historickej udalosti narodenia Ježiša Krista, ktorú si pripomíname práve na Vianoce, je azda najpozoruhodnejší fakt, že si Boh k tomu povolal práve tie opovrhované, prehliadané a nedocenené bytosti z ľudskej spoločnosti. Anjelskú zvesť o prevratnej udalosti dejín počuli ako prví jednoduchí pastieri na betlehemských pastvinách. Prečo práve oni?

(viac…)

VIANOCE SA BLÍŽIA – ZHÁŇATE UŽ DARČEKY?

28. októbra 2018 | Do života

Možno tento malý príbeh vyvolá na vašich tvárach ľahký úsmev. Lenže na deťoch naozaj vidno, po čom túžia. A dajú to aj úprimne najavo. To len my dospelí hovorievame: „Ale to nemuselo byť. Načo ste si robili starosti. Veď si to ani nezaslúžim…“

(viac…)

Hľadať podľa kategórie

Nové

Najobľúbenejšie