POZVANIE DO RAČKOVEJ DOLINY

20. augusta 2018 | Aktuálne

Milé sestry, pozývame vás na už tradičné 23. stretnutie sestier EA v Račkovej doline v Tatrách. Ak ste v minulosti na tomto stretnutí niekedy boli a dobre ste sa tam cítili, doprajte túto skúsenosť aj sestrám zo svojho okolia či zboru, pozvite ich a priveďte.

(viac…)

BOH MÁ PLÁN S KAŽDÝM Z NÁS

20. augusta 2018 | Do života

Veľa ľudí sa snaží žiť svoj život tak, aby im nikto, ani Boh, nemohol nič vytknúť. Hlavne neurobiť chybu, nič nepokaziť. Túto svoju akoby spravodlivosť dokonca vie zdôvodniť… Avšak to, že sme nič extra nepokazili, ešte neznamená, že svojím životom napĺňame Božiu predstavu. Boh nás nepovolal k tomu, aby sme sedeli na gauči. Boh aj nám zveril svoje dary a očakáva, že to vezmeme vážne a použijeme ich tak, aby prinášali úžitok.

(viac…)

KTO JE NAJMENŠÍ Z BLÍŽNYCH?

5. júna 2018 | Zamyslenia

Ježiš im povedal: Čokoľvek ste urobili jednému z týchto mojich najmenších bratov, mne ste urobili. (čítaj Matúš 25,31-46)

(viac…)

PÚŠŤAJ SVOJ CHLIEB PO VODE…

5. júna 2018 | Do života

Často sme tak veľmi pohltení vlastnými starosťami, že si ani nevšimneme potreby ľudí okolo nás. A keď si ich všimneme, musíme ešte urobiť obrovský krok, kým na ne zareagujeme… (viac…)

RADOSŤ

5. júna 2018 | Do života, Zamyslenia

Pokladom veriaceho človeka nazývam radosť – radosť z Boha. V Bohu je láska v plnosti, v každom človeku sa ešte len rozvíja.
(viac…)

Nakupovať podľa kategórie

Nové

Najpredávanejšie