Home Viac... O BTM Viac... Letáky Viac... FAQ Viac... Linky Viac... Kontakt Viac... Košík

  Akcie
  Aktuálne
  Infolist
  Novinky
  Reportáže
  Rozhovory
  Svedectvá
  Z listov
  Zamyslenia
  Zaujímavosti


Vyhľadávanie
Od júna 2018 sme prešli k novému poskytovateľovi internetu a súčasne s touto zmenou sme pripravili novú podobu webových stránok BTM - ešte ju testujeme, ale onedlho ju spustíme. Nebojte sa však, nebudete ich musieť hľadať, otvoria sa vám automaticky na www.btm.sk.

Veríme, že sa vám nové stránky BTM budú páčiť a že nestratia nič zo svojho dobrého a prehľadného usporiadania. Naopak, mali by ste ľahšie nájsť všetko, čo budete potrebovať, pretože letáky aj všetky naše ostatné produkty sa budú nachádzať vo viacerých kategóriách, čím bude hľadanie oveľa jednoduchšie. Napríklad vianočné vymaľovánky pre deti budú v kategórii Pre deti - Vymaľovánky, ale aj v Advent a Vianoce. A podobne všetko ostatné. A čo je najdôležitejšie, náhľady letákov a všetkých produktov budú v oveľa väčšom rozlíšení a budú ošetrené proti zneužitiu vodoznakom.

Prosíme o pochopenie drobných nedostatkov - budeme ich postupne eliminovať (napríklad na týchto stránkach sa nám už nepodarilo vložiť obrázky nových letákov). Prosíme teda o trpezlivosť.

Nezabudnite nás sledovať aj na Facebooku, kde taktiež vždy prinášame novú ponuku našich produktov a okrem toho aj veľa zaujímavého čítania a odkazov.


Verzia pre tlač Verzia pre tlač

©2002-2004 Copyright BTM  | Dizajn a programovanie: